Evden Eve Nakliyat

Profesyonel Ev Taşıma

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Canersoy Nakliyat ekibi olarak, müşterilerimizle birlikte taşımacılık işlemi için kararlaştırdığımız randevu gününde eksperlerimiz evinize gelerek gerekli olan incelemelerini yaparlar. Ücretsiz Ekspertiz hizmetinin amacı taşıma fiyatını netleştirmek, sahip olduğunuz eşyaların nasıl bir araç ile taşınabileceğini tespit etmek, kaç kişilik kadronun taşınma işlemi için yeterli olacağını saptamak ve evden eve taşınma işlemi için ne kadarlık bir sigortaya ihtiyaç duyulduğunu tespit etmektir.

Firmamızla yapacağınız görüşme Eğer karşılıklı anlaşma sağlanması durumunda taşınma işlemi için bir sözleşme hazırlanarak imzalanır. Evden eve nakliyat hizmeti için bundan sonraki aşamalarda ise taşınmaya karar verilen gün eğer eşyalarınızın sayısı fazla ise bir gün önceden değilse taşınmanın olacağı gün ambalajlama ve paketleme elemanlarımız gelerek eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işlemlerini yaparlar.

Ev taşıma Ambalaj malzemesi olarak “Beyaz eşya, mobilya, koltuk takımları, vb.” Avrupa’dan ithal pet temiz kağıtları, kırılacak eşyalarınız ise beyaz kağıtlara sarılıp özel karton kutulara yerleştirilir. Evden eve nakliyat hizmetinde aile bireylerinden bir kişinin olması yeterlidir. Kurumsal Evden eve taşınma işlemi esnasında eşyalarınızın zarar görmemesi için gerekli prosedürler uygulanarak, paketleme ve ambalajlama işleminde büyük önem gözetmektedir.

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Canersoy Evden Eve Nakliyat hizmetleri, Canersoy Nakliyat şirketi müşterilerine sunduğu yüksek kalitede evden eve nakliyat ve asansörlü taşımacılık ile ekonomik fiyatlandırma sayesinde, İstanbul’da bulunan kişi ve kuruluşlara taşınma konusunda ciddi kolaylık ve kalite sağlamaktadır.

Evden eve nakliyat aynı zamanda müşterimiz taşınma işleminin bittiğini tam olarak belirttiği takdirde elemanlarımız işlemlerini bitirmiş oluyorlar. Yapılması gereken ve yapabilecekleri her türlü işlemi gerçekleştiren personelimiz uzman olarak eğitim almış kişilerden oluşmaktadır. Ekibimiz eşyalarınızın taşınması sırasında doğabilecek hasarlarda, eğer firmamız sorumluluğunda olmuş ise, sorumluluk firmamıza aittir.

canersoy nakliyat
canersoy nakliyat

İstanbul Canersoy Evden Eve Nakliyat ekibi olarak karşılaşabileceğimiz tüm olumsuzlukları düşünerek eşyalarınız için sigorta işlemi de yapmaktayız. Müşterilerimizle görüşme esnasından, taşımacılık işlemleri tamamen bitene kadar yapılabilecek ne kadar işlem varsa gerçekleştirmekteyiz.

Daha Detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. 0535 660 2179 üzerinden firmamıza resim veya video paylaşarak dilediğiniz anda evden eve nakliyat için fiyat teklifi alabilrisiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ara