Ofis Taşıma

profesyonel ofis taşıma

Ofis Taşıma

Ofis Taşıma Canersoy Nakliyat Olarak küçük ya da büyük bir ofis/büro taşıma hizmetini hızlı, güvenilir ve profesyonel bir nakliyeye ihtiyacınız varsa sizlere en iyi koşullarda hizmet vermekteyiz. Ofis taşımacılığı süreci önemli ve planlamaya odaklı  bir şekilde ele alınması gereken bir süreçtir. Bu süreci en iyi olarak Canersoy Nakliyat bünyesinde sizlerle buluşturmaktayız. Tecrübeli ve teknik eğitimli kadromuz ile bu hizmeti en iyi şekilde vermekteyiz.

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her zaman ön plandadır. Ofis taşıma ve nakliye, depolama gibi işler bizim 50 yıldır bıkmadan usanmadan yaptığımız işlerdir. Onun için İstanbul ve ilçelerinde uzman kadromuz ve geniş araç filomuz ile yıllardır ofis taşıma işleri yapıyoruz.

Sizlerin ihtiyacınız olan hizmetleri bizimle iletişim irtibata geçerek hemen bildirip, ücretsiz ekspertiz, nakliye sigortası, ambalajlama, paketleme, depolama ve nakliye işlemlerinden hangisini ya da hangilerini isterseniz hemen iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Eğitimli uzman personel, nakliye sigortası, son model kamyonlar ve teknolojik ekipmanlarımız ile 7/24 hizmet vermeye devam ediyoruz. Uygun maliyetsiz ve ekonomik fiyatlarda kaliteli nakliye işlemleri için tamda aradığınız yerdesiniz.

profesyonel ofis taşıma
profesyonel ofis taşıma

Ofis Taşıma Firması

Bizlere en hızlı ve kesintisiz olarak sosyal medya hesaplarımızı takip ederek indirim günlerimizi ve kampanyalarımızı takip edebilirsiniz. Ofis taşıma konusunda onlarda yıllık deneyime sahip olan firmamız ile taşıma ve nakliye süreciniz güvenli, hızlı ve zamanında bitecektir. Tüm taşınma sürecinizde ki hizmetlerde tam bir uzmanlık deneyimine sahip firmamız ile hemen tanışın.

Ofis içinde ki malzemeler içinde bulunan bilgisayarlar ve diğer ofis malzemelerini karton kutulara yerleştirmek yerine daha koruyucu malzemelerin içine önce koruyucu ambalajlarla yerleştiriyoruz. Bu şekilde sizin kıymetli eşyalarınızı korumakla kalmayız kendi işimizi daha iyi yaparak referanslarımızı çoğaltmış oluruz. Ofis mobilyalarınız, masalarınız ya da diğer fotokopi makinalarınız için en iyi nakliye firmasını seçecekseniz doğru yerdesiniz.

Ofis taşıma denince günümün hareketli ekonomik yaşamı ofis veya şirketlerin farklı noktalardan taşınma sürecini beraber beraberinde getiriyor. Bu bağlamda ofis taşıma hizmetlerinin son derece önemli ve dikkat gerektiren bir çalışma olduğu elbette hepimizin malumudur. Çünkü bu tarz nakliyat faaliyetlerinde oldukça değerli bilgisayarlar ve teknolojik cihazların şehir içi veya şehirlerarasında taşınmaları söz konusu olabiliyor.

Sözgelimi fuarlar bu açıdan önemli bir örnek teşkil etmektedir. Özellikle teknoloji ofisleri veya fuar organizasyonlara her yıl çeşitli illerden hatta yurt dışından pek çok cihaz taşınarak burada sergileniyor. Dolayısıyla pahalı olduğu kadar hassas bu cihazların teknik şartnamelere uygun taşınmaları ve hasar görmemeleri hayati önem taşıyor. Türkiye standartlarda ofis ve büro taşıması yapan firmamız sizlerin bu alanda ortaya çıkan taleplerini profesyonel düzeyde karşılamaktan gurur duyacaktır.

canersoy nakliyat
canersoy nakliyat

Ofis Taşıma Fiyatları

Bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz yüzlerce teknolojik ve mekanik cihaz transferinde göstermiş olduğumuz başarılı ve hasarsız çalışmalarımız sayesinde yerli ve yabancı çok sayıda şirketin hizmetini gerçekleştiren Canersoy Nakliyat ofis taşıma hizmetinde en önde gelmektedir.

Taşımacılık ilkelerinden hiçbir şekilde ödün vermeyen kuruluşumuz prensipli çalışması ve disipliniyle siz değerli müşterilerimizin takdirini kazanmanın ne derecede önemli olduğunun bilinci içerisinde hareket ediyor. Bu çerçevede firmamız bünyesinde elektromekanik cihazların sökümü ve tekrar kurulumunun uzman kadromuz tarafından yapıldığını ve sizlerin en az zahmetle taşınmanızın sağlandığını hemen belirtelim.

Aynı zamanda taşıdığımız eşyanın fuarlar gibi seyyar bir bölgeye indirilmesi veya birkaç gün önce gelinmesi durumunda eşyalarınızı standartlara uygun depolarımızda muhafaza edebiliyoruz. Bizlere direkt olarak iletişim sayfamızı kullanarak ulaşabilirsiniz. Whatsapp üzerinden 0535 660 2179 numaralı hattımıza resim veya video paylaşarak anlık olarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ara